Sandėliavimo ir gamybinių patalpų kompleksas

Visas sandėlių kompleksas sudaro 7 300 kv. m. Mūsų komanda šį objektą vysto nuo 2006 metų, kai pastatai buvo nupirkti apleisti, nenaudojami ir sugriuvę. Suremontavę ir atstatę, išvystėme ir suformavome klientų portfelį per kelis mėnesius. Šiuo metu objekte yra vos kelios laisvos sandėliavimui skirtos erdvės.

Į kompleksą įeina mažųjų katerių uostelis, kurį pastatėme ir išvystėme kartu su objektu 2006 metais. Nuo pat pradžių uostelis tapo labai populiarius bei įnešė egzotikos tiek kompleksui, tiek miestui.

Kompleksą sudaro trys pastatai:

Tai 6 000 kv. m senovinių vokiškos statybos sandėlių pastatas. Originaliai buvę grūdų sandėliai. Sandėlių išplanavimas viduje pritaikytas Klaipėdos rinkai bei paklausai. Sandėliai išskirstyti į įvairius nuo 60 kv. m iki 700 kv. m ploto sandėlius.

Prie šių sandėlių pastatytas 1000 kv. m dydžio vieno aukšto pastatas, kuriame yra administracinės biuro patalpos, apšiltintos patalpos su rampomis. Jose yra įsikūrusios įvairios įmonės: reklamos gamybos įmonė, spaustuvė ir t. t.

Prie viso šio komplekso teritorijoje stovi mažesnis – 300 kv. m atskiras šildomas sandėlio/gamybinių patalpų tipo pastatas, kuriame įsikūrusios baldų gamybos ir kitokie smulkūs verslai.

Artojo sandėliavimo ir gamybinių patalpų kompleksas