Tai keturių korpusų verslo centras. Mūsų komanda šį objektą vysto ir valdo jau 8 metus. Šiame verslo centre yra įsikūrusios vidutiniškai 70 skirtingų įmonių ir smulkių verslų.

Objektas populiarus ir pelningas. Visada užpidyta virš 95% visų nuomotinų patalpų.

I korpuso pastatas neseniai renovuotas. Šį korpusą sudaro 2806 m2 komercinių patalpų. Objektas labai paklausus ir lengvai išnuomojamas. Šiuo metu objektas realizuotas beveik 100%. Verslo centrui priklauso pilnai įrengtas naktinis klubas su visus reikalavimus atitinkančia virtuve.

Pirmas aukštas skirtas prekybai. Padaryti vitrininiai langai, įrengtos prekybai skirtos patalpos. Rūsys skirtas gamybai bei sandėliavimui (taip pat pilnai realizuotas). Antrame bei penktame aukštuose yra biurai, ofisai ir t. t.

II korpusas yra 879 m2 ploto komercinės paskirties pastatas. 95% šio pastato įrengtų patalpų yra išnuomotos, dauguma nuomininkų – ilgamečiai. Šiuo metu pirmame aukšte yra daug metų veikianti baldų parduotuvė, antrame ir trečiame aukšte – biurai. Ketvirtas aukštas – palėpės – tik dalinai įrengtos ir dar nenuomojamos.

III verslo centro korpusas yra 1170 m2 ploto 5 aukštų pastatas. Pastatas yra 90% išnuomotas. Jame vykdo veiklą bankas, įvairios transporto įmonės, šokėjai (yra tam įrengta salė), sportininkai (sporto salė 5 aukšte), muzikantai, radijo stotis ir kt. Miesto šildymas valdomas elektroniniu būdu (labai ekonomiška).

IV verslo centro korpusas yra vidiniame kieme, kuriame yra automobilių stovėjimo aikštelė. Pastatas įrengtas kaip laboratorija, su visomis reikalingomis vėdinimo sistemomis ir kita įranga. Pastatas yra 380 m2 ploto, yra garažas. 100% išnuomotas vienai įmonei, kaip tyrimų centras. Pastatas yra renovuotas.

Minijos 2 verslo centras